Obóz sportowy dla naszej grupy

Witam serdecznie

Poniżej wklejam listę zawodników za których rodzice wpłacili zaliczkę na obóz sportowy ( więcej informacji w poprzedniej aktualności o obozie ). Proszę sprawdzić czy każdy kto wpłacił zaliczkę został uwzględniony.

Zapraszamy zapominalskich oraz niezdecydowanych do wpłaty zaliczki i wyjazdu razem z drużyną.

Z uwagi na małe zainteresowanie trenerzy zastanawiają się czy jest sens zgłoszenia do ligi 2 drużyn od września. Jeśli nie potrafimy się zmobilizować do wyjazdu na obóz podobnie może być w rozgrywkach ligi na meczach.

W naszej grupie jest 44 zawodników a chętnych na obóz niecała połowa.  Podobnie wyglądała  sytuacja z wyjazdami na turnieje w tym sezonie. Trenerzy mieli problemy ze skompletowaniem optymalnego składu ( ostatnim potwierdzeniem BEKSA).

Dziękuje i pozdrawiam.