Zmiana wysokości składki członkowskiej od grudnia 2018 r.

Na posiedzeniu w dniu 14.11.2018 r. Zarząd Klubu zmuszony został do podniesienia składki członkowskiej od 1 grudnia 2018 r. do kwoty 120 zł miesięcznie.

Decyzja została podyktowana ponad stuprocentową podwyżką cen za wynajem sal i obiektów sportowych z których korzystamy.  Opłata za drugie dziecko trenujące w Klubie będzie wynosiła 60 zł natomiast za każde następne dziecko rodzice nie ponoszą opłat.

Bardzo proszę o wyrozumiałość, systematyczne wnoszenie opłat członkowskich.

Pozdrawiam

a posiedzeniu w dniu 14.11.2018r, Zarząd Klubu UKS Widok Lublin, zmuszony został do podjęcia decyzji o podwyżce składki członkowskiej od 1 grudnia 2018r do kwoty w wysokości 120,00 zł miesięcznie. Decyzja ta została podyktowana ponad stuprocentową podwyżką cen za wynajem głównych obiektów sportowych, z których korzysta UKS Widok Lublin. Składamy serdeczne podziękowania osobom zaangażowanym w działania mające na celu powstrzymanie, co się okazało nieuchronnej, podwyżki składki członkowskiej. Opłata członkowska za drugie dziecko trenujące w klubie wynosić będzie 60,00 zł. Za trzecie i kolejne dziecko trenujące w Klubie, rodzice nie ponoszą opłat. Mając na uwadze zachowanie stabilności finansowej Klubu, prosimy o wyrozumiałość wobec podjętej decyzji. (http://widoklublin.pl)