Turniej UKS WIDOK CUP

W dniu 29 marca nasza drużyna będzie organizatorem turnieju UKS WIDOK CUP 2006 w sali gimnastycznej S.P.  Czekamy na potwierdzenie przyjazdu jeszcze kilku drużyn ale w tej chwili mamy fajną obsadę. Nasz klub wystawi 2 drużyny aby wzyscy chłopcy mieli mozliwość zareprezentowania swoich umiejętności.  Początek turnieju godzina 9,00, zbiórka 8,30. Jeśli któryś z chłopców nie będzie mógł przybyć w sobotę proszę poinformować trenerów. W trakcie środowego treningu zapraszam wszystkich rodziców na spotkanie na którym omówimy troszkę spraw organizacyjnych. Jako gospodarz turnieju powinniśmy zorganizować mały poczęstunek w związku z tym albo podzielimy sie na grupy i każdy coś przyniesie lub zbierzemy od każdego 15-20 zł i zakupimy wszystko razem.

Serdecznie zapraszam.