PRZYPOMNIENIE DLA RODZICÓW - WPŁATY

Witam serdecznie

W dniu 7 stycznia 2016 r na spotkaniu Zarządu klubu oraz wszystkich Trenerów zostały ustalone  decyzje:

1) Zawodnik nie będzie mógł uczestniczyć w treningu jeśli do 15 stycznia 2016 roku nie zostanie wpłacona składka ubezpieczenia za rok 2016. Kwota 50 zł.

2) Zawodnik nie będzie mógł uczestniczyć w treningach jeśli na koniec każdego miesiąca będzie zaległość  opłat w wysokości 3 składek miesięcznych.  Każdy z opiekunów, rodziców podpisując deklarację członkowską powinien taką informację przeczytać. Osoby które mają trudną sytuację materialną lub z innych powodów nie mogą opłacić składek proszę o napisanie podania i złożenie w siedzibie klubu ul. Filaretów.

Bardzo proszę o poważne potraktowanie  powyższych decyzji. Przede wszystkim szkoda naszych chłopców jeśli przyjdą na trening i nie będą mogli trenować. Poza tym zaległości w składkach ( jest to duża kwota ) powodują problemy Klubu w zachowaniu ciągłości opłat za wynajem sal, boisk, transportu na mecze ligowe drużyn, pensji dla trenerów itd.