Informacje - wakacje

Informacje  - wakacje

Poniżej kilka spraw organizacyjnych dla naszej grupy :

Wszystkim zawodnikom i trenerom dziękujemy za udany sezon, życzymy udanego wypoczynku. Spotykamy się przed wyjazdem na obóz. Przypominam że w wakacje łatwiej wykonać badania lekarskie które są obowiązkowe dla wszystkich zawodników.  We wrześniu zaczynamy rozgrywki Wojewódzkiej i Lubelskiej Lidze Młodzika Młodszego.

Informacja dla rodziców -  w  miesiące wakacyjne także opłacamy składki członkowskie.

Drodzy rodzice wczorajszy turniej w Łukowie - z 42 zawodników w naszej grupie nie możemy zebrać 24 na wyjazd.

Ostatecznie pojechało 19 przy czym drużyna niebieskich miała 1 zawodnika do zmian a drużyna czerwonych grała cały turniej bez zmian. Na finał nie wystarczyło już sił. Proszę o mobilizację, odsyłanie P. Kierownik szybszych informacji zwrotnych o które prosi. Proszę zrozumieć że mamy problemy z rozliczeniem transportów które dzielimy na wszystkich zawodników, zamawiamy obiady dla większej ilości zawodników  itd.  Wczoraj w ostatniej chwili zrezygnowało 5 zawodników. Pozostawiam do przemyśleń......................

Prosimy o większe zaangażowanie się w życie drużyny.

Udanych wakacji dla wszystkich.

Dziękuję.