DHLM - Grupa A - sobota 7 styczeń

Witam

Poniżej przedstawiam harmonogram w sobotę 7 stycznia.

Zbiórka 30 minut przed meczem, prosimy o punktualne przybycie.

Stroje dla FC PORTO będzie miał trener, drużyna Juventusu Turyn gra w białych strojach treningowych. Zabieramy ze sobą obuwie do gry na hali, ochraniacze,białe getry oraz dokument tożsamości ze zdjęciem zawodnika.

Juventus Turyn :

8.Rzepecki Tomasz

9.Sobiech Szymon

10.Korulczyk Damian

Poniżej wklejam informację od organizatorów :

Witam

Już w najbliższy weekend zaczynamy piątą edycję Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów dla roczników 2006 i 2007. Bardzo dziękuję wszystkim za zgłoszenie się do naszej zabawy. Cały czas pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych rozgrywek, dlatego mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania. Wzorem lat ubiegłych rywalizujemy przez siedem tygodni ( w tym roku będą to soboty w godzinach 14.30 -21.00 i niedziele w godzinach od 8.00 do 17.00. Drużyny będą rozgrywały swoje mecze w różnych godzinach. W każdej kolejce drużyny zagrają po dwa mecze.

1. System rozgrywek

6 kolejek gramy systemem ligowym. 7 kolejka (finał) systemem pucharowym

• W roczniku 2006 wystąpią 24 drużyny podzielone na dwie grupy A i B.
  • W roczniku 2007 wystąpią 25 drużyny również podzielone na grupę A i B

Grupa A jest mocniejsza (decyzja trenera) i po fazie ligowej zostanie rozstawiona przed grupą B (proszę o tym poinformować rodziców, aby nikogo ta sytuacja nie zaskoczyła).

Ostatnia siódma kolejka to Finał rozgrywany systemem pucharowym (przegrywający odpada, aż do wyłonienia zwycięzcy)

1. Sprawy organizacyjne
  2. W tym roku będzie prowadzona klasyfikacja króla strzelców w poszczególnych grupach.

Aby usprawnić tą klasyfikację proszę trenerów o wpisywanie strzelców ze swojej drużyny po każdym meczu na specjalnej karcie wywieszonej na drabinkach na wysokości połowy boiska. Sędziowie nie będą zapisywali nazwisk strzelców.

• Na mecze proszę stawiać się odpowiednio wcześniej (pobrać klucz od szatni w recepcji i potwierdzić własnym podpisem, a po opuszczeniu szatni zdać klucz w recepcji i podpisać zdanie).
  • Rozgrzewkę przeprowadzamy na korytarzu przy szatniach (bez piłek).
  • W czasie zawodów proszę o przypilnowanie dzieci, aby nie wchodziły na materace i nie biegały pod trybunami.
  • Proszę wszystkich o wysłanie kart zgłoszenia drogą elektroniczną oraz dostarczenie wersję papierową przed pierwszym meczem
  • Pamiętajmy, że w czasie turnieju każdy zawodnik powinien mieć dowód tożsamości (każdy zawodnik może być poproszony o okazanie dokumentu przez organizatora, trenera lub asystenta drużyny przeciwnej w przed meczem w przerwie meczu lub do 15 minut po jego zakończeniu)
  • Bezwzględnie dokumenty będą sprawdzane przez organizatora podczas Finałów.
  • Wszystkie życzenia, co do godzin rozgrywania meczów przyjmuję na tydzień przed rozgrywaną kolejką (potem nie gwarantuję dostosowania terminarza do życzenia trenera)
  • Jeśli chodzi o przekładanie meczów na inny termin to w tym roku będzie to bardzo utrudnione i będzie tylko możliwe na wymianę z innymi drużynami.
  • W związku z tym, że terminarz jest bardzo napięty zależy nam na punktualnym rozpoczynaniu meczów.

Każda minuta opóźnienia przed jednym meczem daje trzydzieści minut straty po trzydziestu meczach i nerwy trenerów, którzy musza czekać na swoje mecze. Pamiętajmy o tym. Pamiętajmy także o zachowaniu porządku w szatniach i na korytarzach Centrum Sportu.

Zachęcam o zmotywowanie rodziców do sportowego dopingu swoim dzieciom. Pamiętajmy że, to tylko zabawa i powinna przynosić radość wszystkim uczestnikom.

Życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

Sławomir Kotko.